17 YILLIK HAZIR RULO ÇİM TECRÜBESİ

ÜRETİM

Kaliteli tohumları toprakla buluşturuyoruz.
UZMAN KADRO

KALİTELİ ÜRETİM

Uzman kadromuz ile yüksek kalite standartlarında üretim yaparak, sizler için uzun ömürlü hazır rulo çim üretiyoruz.

Ürünlerimiz Birinci sınıf kaliteli topraklarda yetiştirilmektedir, düzenli toprak analizi yaparak, standart değerlerde olması sağlanır.

Bölgemizin iklim koşullarına uygun en iyi tohumu seçiyor, bölgemizin bereketli toprakları ile buluşturuyoruz.

Ekim yapıldıktan sonra düzenli olarak sulaması ve diğer bakımları yapılmaktadır.

Dayanıklı Hazır Rulo Çim

Yılların verdiği tecrübe ile Avrupa standartlarındaki ekipmanlarımız ile kaliteden ödün vermeden sizin için dayanıklı rulo çim üretimi yapıyoruz

Ürettiğimiz çimlerin uzun ömürlü olması için, uygulama yapılacak alanda yapılması gerekenler ve rulo çimin bakımı ile ilgili sizlere destek sağlıyor ilgili bilgilendirmeleri yapıyoruz.

Çim, Doğa, Hayat ve Huzur.

Çim bin yıldan fazla süredir hayatımızda.  Otlayan hayvanlar için kullanılan çim, sonrasında,  kentsel ortamlar, konutlar ve spor sahaları için dayanıklı, çimenler üretilmeye başlamıştır.

Çim, böceklerin, hayvanların ve insanların paylaşması için kendi içinde bir yaşam alanı oluştururken tüm ekosistemleri bir arada tutar.

Çim üreticileri olarak bizler doğal çim üretiminin önemini en iyi bilenlerdeniz, çimin faydalarının ve yenilikçiliğinin sahadaki çalışmalarda bizzat şahit olmaktayız.  Çimin hava kalitesini nasıl iyileştirdiği, suyu nasıl filtrelediği, toprak erozyonunu nasıl kontrol ettiği, hayatı hasarlı topraklara nasıl geri getirdiği, sıcaklığı nasıl dengelediği ve bizi dünyanın canlı yüzeyine nasıl bağladığı gibi.

Doğal Hazır Rulo Çim ile sizde hayatınıza doğayı katarak yaşam enerjinizi yükseltin

hazir-rulo-cim-01